Для того, щоб дозволити відділу з питань взаємовідносин з клієнтами VisaMetric надавати Вам необхідні послуги;

  • Ми збираємо відгуки та думки наших клієнтів.
  • Всі зауваження надсилаються відповідальній особі відповідних підрозділів, і, відповідно до запитів, вносяться зміни для поліпшення якості наших послуг.
  • Рішення повідомляються клієнтам, які надали нам відповідні відгуки після отримання результатів і оцінок.

Відділ управління якістю обслуговування клієнтів допомагає нам підвищити рівень задоволеності наших клієнтів та якість нашого сервісу. Скарги розглядаються не тільки цим відділом, але й спільно з керівництвом. Для того, щоб поділитися своєю думкою, пропозиціями та ідеями з нашим відділом управління якістю обслуговування клієнтів, Ви можете надіслати нам електронний лист, використовуючи розділ "Пропозиції та звернення" (info.ukraine@visametric.com) нашого сайту. Ви також можете заповнити нашу форму оцінки клієнта в одній з наших філій, або зателефонувати або просити зустріч безпосередньо з представником Відділу управління якістю обслуговування клієнтів.

Опитування клієнтів VisaMetric


Якщо у Вас виникли підозри у випадках корупції, хабарництва, шахрайства, дискримінації чи надання привілей, будь ласка, повідомте про це керівництво VisaMetric. Ваші листи до board@visametric.com будуть прийняті до уваги та перевірені відповідним відділом. Будь ласка, зверніть увагу, що питання щодо подання документів, статусу документів, переліку документів та інше, даним відділом розглядатися не будуть.