هزینه خدمات ویزامتریک و هزینه ویزا

متقاضیان گرامی
در نظر داشته باشید ، هزینه ویزا و خدمات دفاتر ویزامتریک در تهران از تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ تغییر خواهد یافت . هزینه ویزا ۸۰ یورو و هزینه خدمات ویزامتریک ۲۹.۴ یورو خواهد بود ، که هزینه ویزا و هزینه خدمات ویزامتریک به صورت یکجا و با یورو قابل پرداخت خواهد بود . بنابراین از به همراه داشتن مبلغ کافی برای هر متقاضی در روز ارايه مدارک اطمینان حاصل نمایید . توصیه میشود قبل از مراجعه در تاریخ مقرر جهت ارائه مدارک اطلاعات مربوط به هزینه ها را در سایت ما مطالعه فرمایید .

اطلاعات حساب بانکی برای هزینه خدمات:

گیرنده : شرکت رهیاب گذرآرتا
SAMAN BANK : شعبه میرداماد
شماره حساب : 80981027883031
شماره کارت : 6219867000010435

 • لطفا جهت درخواست ویزای شنگن، برای هر نفر مبلغ 13.000.000 ریال به حساب ذکرشده در بالا واریز کنید. لطفا کل مبلغ هزینه خدمات مربوط به هرشخص را به این حساب واریز کنید.
 • می توان برای حداکثر 6 نفر یک وقت گروهی / خانوادگی ثبت کرد. لطفا توجه داشته باشید که مبلغ مربوط به گروه یا خانواده باید یکجا و طی یک فیش واریز گردد.
 • شما می توانید فرم بازپرداخت هزینه خدمات را از لینک زیر دانلود کنید. https://www.visametric.com/iran/Germany/fa/p/mdark-mord-naz. لطفا این فرم را به همراه مدارک خود بیاورید. دقت فرمایید که تمام فرم ها را به درستی و کامل پر نمایید
 • بعد از بررسی مدارک شما، هزینه خدمات به حساب بانکی که شما مشخص نموده اید واریز خواهد شد. لطفا توجه داشته باشید که انتقال وجه ممکن است تا 5 روز کاری به طول بیانجامد
 • تا 3 روز قبل از روز قرار ملاقات، شما میتوانید برای یک بار به صورت رایگان وقت خود را تغییر دهید.
 • سفارت هزینه ویزا را تنها به یورو دریافت می کند. لطفاً وجه مناسب جهت پرداخت مبلغ مربوطه را به همراه داشته باشید، زیرا پول خرد جهت بازپرداخت مابقی وجه تنها به صورت محدود موجود است. از پذیرفتن سکه و اسکانس های 200 و 500 یورویی معذوریم. پرداخت از طریق کارت بانکی متأسفانه امکان پذیر نمی باشد.

طفا توجه داشته باشید هزینه رزرو قرار ملاقات در صورتی که در تاریخ مشخص شده
برای قرار ملاقات خود حضور پیدا نکنید عودت داده نخواهد شد ، شما یکبار و هفتاد
و دو ساعت قبل فرصت دارید به صورت رایگان قرار ملاقات خود را تغییر دهید .

.

هزینه ویزا (به صورت نقدی یورو) 0-6 سال 6 -12 سال بالای 12 سال
برای شهروندان ایرانی 0 یورو 40 یورو 80 یورو
برای شهروندان سایر کشورها 0 یورو 40 یورو 80 یورو
*سایرین 0 یورو 35 یورو 35 یورو


سایرین: سایرین: شهروندان آلبانی، آذربایجان، ارمنستان، بوسنی، گرجستان، کیپ ورد، مقدونیه، مولداوی، مونته نگرو، روسیه، صربستان، اوکراین


هزینه هماهنگی ویزامتریک ( به صورت نقدی )
29.4 یورو


هزینه خدمات ویژه (VIP)
 • هزینه سرویس وی آی پیمتقاضیانی که میخواهند از سرویس وی آی پی استفاده نمایند می بایست جهت درخواست وقت شنگن مبلغ 13.000.000 ریال برای هرنفر به حساب بالا واریز کنند.
 • در روز قرار ملاقات شما میتوانید فرم عودت وجه را پس از ارائه مدارک پرکنید.مبلغ 10.000.000 ریال به حساب بانکی ارائه شده از سوی شما طی 5 روز کاری واریز میگردد. لطفاً توجه داشته باشید که درروز قرار ملاقات باید هزینه29.4 یورو سرویس ویزامتریک را نقداً و به یورو پرداخت کنید.

 • متقاضیانی که مایل به استفاده از خدمات وی آی پی می باشند، می بایست در کنار هزینه ویزا و هزینه سرویس عادی ویزامتریک، هزینه خدمات وی آی پی به مبلغ 75یورو را نیزنقداً و یا معادل ریالی آن را به صورت نقدی و یا از طریق کارت بانکی پرداخت نمایند.

طفا توجه داشته باشید هزینه رزرو قرار ملاقات در صورتی که در تاریخ مشخص شده
برای قرار ملاقات خود حضور پیدا نکنید عودت داده نخواهد شد ، شما یکبار و هفتاد
و دو ساعت قبل فرصت دارید به صورت رایگان قرار ملاقات خود را تغییر دهید .

هزینه خدمات VIP ( ریال به صورت نقدی )
75 یورو


توجه: گروه های زیر پس از ارائه مدارک قانونی از پرداخت هزینه ویزا معاف هستند؛

 • والدین کودک آلمانی زیر 18 سال و فرزندان کوچک شهروندان آلمانی
 • همسر یک شهروند اتحادیه اروپا
 • فرزندان شهروندان اتحادیه اروپا یا همسرانشان
 • کودکان زیر 6 سال

اطلاعات مربوط به معافیت از هزینه ها و هزینه های روادید برای اتباع کشورهای دیگر