Процес подання

Подавати документи на візу мають право громадяни України та громадяни третіх країн, які легально проживають в Україні.

 • Заявники старше 18 років можуть самостійно подавати документи для отримання візи.
  Якщо біометричні дані (відбитки пальців) вже були здані протягом попередніх 59 місяців для отримання шенгенської візи:
 • з формою довіреності VisaMetric:

Довірена особа має мати при собі наступні документи: форму довіреності VisaMetric з підписом (оригінал) - заповнюється заявником; копію паспорта заявника - сторінку з персональними даними та фотографією; і копію паспорта довіреної особи. Такий формат подачі поширюється на подружжя, у випадку подання документів один за одного, а також у разі подання груп: довіреність повинна бути заповнена від імені усіх осіб, які будуть включені до договору, на ім'я особи, що буде вказана в договорі як головна.

 • За дітей віком до 18 років документи може подати один з батьків. У цьому випадку він / вона повинен надати свідоцтво про народження (оригінал і копію) та пакет документів неповнолітної особи.
 • У разі якщо за неповнолітніх заявників документи подають не батьки або опікуни потрібно надати нотаріальну довіреність на третю особу від одного з представників дитини (одного з батьків). Дана довіреність повинна бути підписана одним з батьків або опікуном. Додатково необхідно надати копію внутрішнього паспорта одного з батьків, який підписав довіреність, копію внутрішнього паспорта довіреної особи, а також оригінал і копію свідоцтва про народження.


Процес отримання
 • Коли паспорт повертається з Посольства до VisaMetric, заявники можуть забрати паспорти в німецькому візовому центрі, де відбуувалась подача на візу.
 • Заявники можуть особисто отримати паспорт та супровідну документацію (якщо є), якщо договір був створений на його / її ім'я.
 • Видача паспорту третім особам (не замовнику) можлива тільки за наявності нотаріальної довіреності.
 • У випадку, якщо договір був укладений для групи, тільки особа, зазначена в договорі як головна, може забрати всі паспорти та супровідну документацію для всієї групи.
 • Заявник, паспорт заявника (або інший документ, що посвідчує особу. Наприклад: дозвіл на проживання для іноземних громадян).
 • За неповнолітніх заявників документи може забрати тільки той з батьків, хто вказаний в договорі в якості замовника (сторона замовника в клієнтському договорі).

Зверніть увагу, що при отриманні паспорта та супровідної документації у візовому центрі Вам необхідно буде заповнити підтвердження (надане менеджером в пункті отримання ).