Шенгенська віза

VisaMetric передає ваші документи у візовий відділ Посольства/Консульства. Процес розгляду займає, як правило, 10 робочих днів .
Строк розгляду заяви на оформлення візи може бути подовжено до 30 календарних днів в окремих випадках, зокрема у випадку необхідності здійснення дальшої перевірки наданих документів.

Примітка: Будь ласка, зверніть увагу, що Дипломатична Місія може вимагати відсутні або додаткові документи, що може спричинити збільшення строків розгляду візової заяви. Ви будете повідомлені про запит по телефону або електронною поштою, тому ми рекомендуємо регулярно її перевіряти.


Новий Візовий Кодекс вступає в дію з 02.02.2020.

Для осіб, які подають заявку на отримання шенгенської візи з цієї дати, серйозними змінами в процесі будуть наступні:
• З 02.02.2020 заявки можна подавати за
шість місяців до початку поїздки. До теперішнього часу заявки можна було подати максимум за три місяці до початку поїздки.
• Заявки слід подавати не менше ніж за
15 календарних днів до початку запланованої поїздки.
• Вартість збору за оформлення візи збільшена з 60 євро до
80 євро. Вартість збору за дітей від 6 до 12 років збільшена з 35 євро до 40 євро. Для громадян України візові збори не змінюються через діючу угоду про спрощення візового режиму.


Ми просимо Вас подавати документи заздалегідь, оскільки час обробки кожної заявки залежить від Дипломатичної Місії. Рішення про схвалення або відмову у візі повністю залежить від Дипломатичної Місії.

Заявники також повинні усвідомлювати, що, особливо під час завантаженності у період німецьких та українських свят, процес обробки документів може подовжитись. У зв'язку з цим рекомендується подавати документи заздалегідь.

Крім того, заявникам необхідно враховувати, що офіційні свята VisaMetric/Дипломатичної Місії також можуть продовжити час розгляду документів на візу.