1. Україна / FAQ / Процес подачі візового запиту    

 

1. Чи можу я здійснити візовий запит без подачі паспорту?

Ні, ваш паспорт є першим документом, що має бути наданий  в рамках візового запиту.  Відповідно, його необхідно подати до візового центу Visametric з подальшою передачею до Генерального Посольства/Консульства Німеччини.

 


 

2. Чому для шенгенської візи потребується сканування відбитків пальців?

28 країн-учасниць Шенгенської угоди вирішили здійснювати забір біометричних даних (відбитків пальців)   громадян України з 23 червня 2015 року. Отримані дані використовуються для Європейської Візової Інформаційної Системи  (VIS). Візові відділи Німеччини пов'язані зазначеним європейським регламентом і відповідають за його застосування.

 


 

3. Де здійснюється сканування відбитків пальців?

Відбитки пальців скануються у візових центрах Visametric підчас подачі візового запиту.

 


 

4. Чи повинен я здавати відбитки пальців під час кожної подачі на шенгенську візу?

Ні, відбитки пальців, що здавалися в рамках візового запиту на шенгенську візу діють протягом 59 місяців. У виняткових  випадках, Visametric може знову здійснити забір ваших відбитків пальців за запитом  Генерального Посольства/Консульства Німеччини.

 


 

5. Чи можу я прийти до візового центру Visametric без попереднього запису?

Так

 


 

6. Де я можу сплатити візовий збір та сервісний збір Visametric?

Усі збори стосовно шенгенської візи (до 90 днів перебування) оплачуються в наших касах після завершення подачі візового запиту.

 


 

7. Де я можу знайти тарифи візового та сервісного збору Visametric?

Ви можете знайти інформацію стосовно тарифів візового та сервісного збору на нашому сайті в розділі «Тарифи».

 


 

8. Чи існують розбіжності у платі за візу або плату за послуги Visametric, за умови, що відбитки пальців не надаються? 

Чи надавали ви відбитки пальців чи ні, це не впливає на плату за візи та послуги.

 


 

9. Чи маю я особисто приходити до візового центру Visametric?

Заявники, які не здавали відбитки пальців під час отримання попередньої візи (після введення забору біометричних даних  23.06.2015), повинні прийти особисто. Якщо у вас є шенгенська віза з відбитками пальців, що сканувалися після 23 червня 2015 року, інша особа може подати візовий запит від вашого імені по дорученню Visametric.  У виняткових випадках Посольство / Консульство може знову запросити відбитки пальців.  Більш розгорнуту інформацію стосовно процесу подачі запиту можна знайти на нашому веб-сайті в розділі Процес подачі / видачі.

 


 

10. За яких умов я можу подати візовий запит у візовому центрі VisaMetric в Москві (Києві)?

Ви можете подавати візові запити до візових центрів VisaMetric в Російській Федерації  (України), якщо ви проживаєте в Російській Федерації  (Україні) на правах резидента та за умови, що Німеччина є основним напрямком вашої подорожі.

 


 

11. Чи мій візовий запит буде прийнято, якщо комплект документів не повний?

Якщо ви надаєте не повний пакет документів, наші співробітники інформують вас  про це та надають наступний вибір:
- Документи вам повертаються і надається право впродовж 48 годин звернутися до візового центру без запису та подати повний пакет документів.
- Ви можете вирішити подавати не повний пакет документів. Проте відсутні документи можуть бути причиною відмови у візі. У разі, якщо певні документи відсутні, в рамках подачі візового запиту вам потрібно підписати  заяву ( про не повний пакет документів).