1. Україна / FAQ / Загальна інформація

 

1. Впродовж якого сроку має діяти паспорт для того, щоб мати змогу подати візовий запит?

Для завників, що здійснюють запит на німецьку шенгенську візу, паспорт має бути виданий впродовж останніх 10 років та діяти ще 3 місяці після виїзду з країн Шенгенської угоди.

 


 

2. Що таке шенгенська віза?

Шенгенська віза (тип С) - це віза, що має бути отримана у випадку, якщо ви плануєте подорожувати країнами Шенгенської угоди з перебуванням до 90 днів в рамках строку дії візи, що видана Консульством. Віза типу С не дає власнику права на постійне проживання. Будь ласка, скористайтеся Калькулятором підрахунку днів, що залишилися згідно шенгенської короткострокової візи для того, щоб перевірити, чи можна здійснити візовий запит.

 


 

3.Які країни входять до Шенгенської зони?

Шенгенська віза діє в наступних країнах: Австрія, Бельгія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія та Ліхтенштейн.

 


 

4. Коли я можу подати візовий запит на шенгенську візу?

Ви можете подати запит на отримання шенгенської візи максимум за 90 днів до початку поїздки. Якщо до початку вашої подорожі більше 90 днів, ви не можете подати запит на отримання візи. Ми рекомендуємо  слідкувати за оголошеннями і переліком святкових днів, що опубліковані на нашому веб-сайті та визначити, коли потрібно здійснити запис на подачу.

 


 

5. Під час подорожі я хотів би відвідати різні країни Шенгенської зони. Чи можу я подати візовий запит до посольства Німеччини?

Ви можете подати візовий запит до Генерального Консульства/Посольства Німеччини, якщо ви плануєте провести більше часу в Німеччині, ніж у будь-якій іншій країні Шенгенської зони. Якщо ви плануєте провести одинакову кількість днів у двох різних країнах Шенгенської зони, то ви повинні подати запит на отримання візи до посольства тієї країни ,яку відвідаєте першою.